Oto Koruma Sistemleri

Oto Koruma Sistemleri ile Aracınızın Ömrünü Uzatıyoruz!

Borovalı Otomotiv İkinci El Oto Koruma Sistemleri ile aracınızı koruyor ve ömrünü uzatıyoruz. Uzman kadro, özel teknik ekipmanlar ve profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen Oto Koruma Sistemleri uygulamaları ile araçlar ikinci el değerini koruyor, size ilk günkü gibi teslim ediliyor.

 

Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma

Aracınızın dış yüzeyi zamanla gerek fiziki koşullar gerekse kullanım hatalarından dolayı parlaklığını yitirebilir, araç yüzeyinde çizikler oluşabilir. Borovalı Otomotiv Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma sistemi ile aracınızın dış yüzeyini detaylı temizlik ve çizik giderme işlemleri ile ilk günkü haline getirilir.

 

Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma

Gün içinde hatırı sayılır bir vakti aracımızla seyahat ederken geçiririz. Araç içerisinde biriken toz ve bakteriler seyir halindeyken herkesin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Yolcu ve sürücülerin sağlığı açısından sıklıkla kullanılan araç içinin detaylı temizliği oldukça önemlidir. Aracın iç döşemeleri, koltuk döşemeleri, tava ve ön panel olmak üzere tüm yüzeylerin detaylı temizliği özel temizleyiciler kullanılarak yapılmaktadır. Borovalı Otomotiv Araç İçi Detaylı Temizlik ve Koruma hizmeti ile sağlıklı bir yolculuğun keyfini çıkarın.

 

Motor Koruma

Aracınızın motoru sürekli zor şartlar altında çalışarak; toz, pas, yağ, nem gibi etkenlerden dolayı kirlenerek performansın düşmesine neden olabilir. Borovalı Otomotiv, Detaylı Motor Temizlik ve Koruma Sistemi ile aracınızın motorunu bu etkenlerin yarattığı kir ve kalıntılardan arındırır ve motor ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

 

İzolasyon ve Ses Yalıtım

Borovalı Otomotiv İzolasyon ve Ses Yalıtım hizmeti, yol zemini, lastikler ve fiziki koşullardan kaynaklanan ses ve gürültünün araç içine girişini engellenmesine yardımcı olur. Böylece, yol şartlarından kaynaklanan araç içi gürültü seviyesini düşürerek daha konforlu bir yolculuk imkânı sağlar.

 

Boya Koruma

Otomobilinizin dış görünüşü yıllar içerisinde gerek güneş ışınlarının gerekse diğer çevre koşullarının olumsuz etkisiyle birlikte deforme olabilir. Boya koruma işleminin öncelikli amacı aracınızın rengini ve parlaklığını korumak ve zamanla oluşabilecek dış etkilere karşı uzun süreli ve üst düzey bir koruma sağlamaktır.

Borovalı Otomotiv araç boya koruma uygulaması otomobilinizin renk ve parlaklığının uzun ömürlü olmasını sağlar. Parlak dış yüzeyle birlikte elde edilen su itici özellik sayesinde su araç üzerinde daha az kalır su içerisinde bulunan kireç ve partiküllerin boyaya tutunmasını engellenerek aracınızda uzun süreli parlaklık, kolay temizlenebilir bir yüzey sağlanır.

 

Seramik Kaplama

Araç boyalarının üzerinde yer alan vernik tabakası taş çiziği, kuş pisliği, yanlış müdahaleler gibi pek çok etkene karşı aracınıza tam koruma sağlamayabilir. Bu soruna yönelik en doğru çözüm yolu ise Seramik Kaplama uygulaması ile sağlanır. Yüzeyde donan seramik, nano teknolojisi sayesinde yüzeye tutunur ve altında kalan boyayı aşınma, çatlama, soyulma gibi dış etmenlere karşı korur. Borovalı Otomotiv Araç Koruma Sistemleri ile aracınızı koruma altına alabilirsiniz.

 

Kaput Koruyucu Filmi

Aracınızın kaputunun seyir sırasında gelebilecek taş gibi sert maddelerin zararlı etkilerinden korunmasını sağlar.

 

Cam Filmi Uygulaması

Her türlü hava koşulunda sizlere rahat bir yolculuk sunan araç cam filmi çizilmelere, kırılmalara ve ışık yansımalarına karşı oldukça etkili bir koruma sağlar.

 

Far Temizliği

Araç temizliği sırasında önem vermeniz gereken alanlardan biri de araba far parlatma işlemidir. Kirlenmiş ve sararmış farlar görüş açısını büyük ölçüde kısıtlar. Özellikle gece yolculuklarında hayati önem taşıyan farlar, yol aydınlatma konusunda da gereken ihtiyacı karşılamalıdır. Farların temiz ve pürüzsüz olması sürüş güvenliğinin yanı sıra estetik açıdan da aracın değerini korumasını sağladığı için oldukça önemlidir.

 

Ön Cam Su İtici

Yağmurlu havalarda araç kullanmak çoğu sürücü için problem oluşturabilir. Ön cam su itici uygulaması, yağışlı havalarda en büyük yardımcınız olarak net görüş ve güvenli sürüş imkanı sağlar. Sileceklerinizin ömrü uzarken daha güvenli ve konforlu yolculuk yaparsınız.